Yenişehir'de spor branşları ve sorumluları ve yapılan faaliyetler |
---|
Şablon:Yenişehir'de spor- Yenişehir beden eğitimi öğretmenleri - Yenişehir. Spor Aktiviteleri Fikir Cimnastiği: - Yenişehir'de beden eğitimi öğretmenlerinin spor branşlarına göre görev ve sorumluluk taksimatı - Yenişehir Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü - Yenişehir'de spor salonları Spor klüpleri Yenişehir'de spor salonlarının kullanım saatleri - Yenişehir'de spor branşları ve sorumluları ve yapılan faaliyetler -Yenişehir'de Spor Aktivitelerinin yapılması ve Spor Salonlarının çalıştırılması için Komisyon kurulmasına karar verildi: - Yenişehir Beden Eğitimi Öğretmenleri/İletişim |
Atletizm | İhsan Taş(Necdet Ülger İ.Ö.O)Çiğdem Çömlekçi,Muazzez Yüksel,Pakize Yavuz,Gülseren Turhan Yenişehir'de Atletizm- 29 Ekim 2009 Cumhuriyet koşuları |
---|
Atıcılık ve Avcılık | x |
---|
Badminton | Şablon:Yenişehir'de badminton Şablon:Badminton box end - Şablon:Badminton box start - Badminton olimpiyat şenlikleri - Badminton İl Temsilcisi- Badminton görevlileri- Badminton balkan şampiyonası- Badminton avrupa şampiyonası- Badminton ENGEL TANIMAZ- Badminton antrenörlük kursu Mersin'de açılıyor- Badminton Afiş Çalışmaları- Badminton Avrupa Federasyonu- Badminton Çanta Tasarımı - Yenişehir'de badminton - Yenişehir'de Badminton - Yenişehir'de Badminton Çalışmaları- Yenişehir'de badminton klüpleri - Köylerde badminton - Okullarda badminton |
---|
Su Altı Sporları | Murat Yıldız (Namık Kemal İ.Ö.O) Yenişehir'de Su altı sporları |
---|
Basketbol | Mustafa Söğüt(Aydınlıkevler İ.Ö.O)Yenişehir'de Basketbol |
---|
Bedensel Engelliler | Mustafa Söğüt(Aydınlıkevler İ.Ö.O)Yenişehir'de Bedensel Engelliler |
---|
Beyzbol Korfbol, Softbol, | Mete Öcal( Hüseyin Polat Eğitim ve Uygulama O)Aybanu Uğur(Otistik çocuklar eğitim merkezi)Yenişehir'de Beyzbol Korfbol, Softbol,Korumalı Futbol ve Ragbi |
---|
Bilardo | Mustafa Şimşek(Kocatepe İ.Ö.O)Yenişehir'de Bilardo |
---|
Bisiklet | Güner Tatar(Perşembe Vakfı İ.Ö.O) Yenişehir'de Bisiklet - Şinasi Özdemir:Federasyon il temsicisi |
---|
Binicilik | Ali Çolak(Aydınlıkevler İ.Ö.O)Yenişehir'de Binicilik |
---|
Bocce- Bowling- Dart | Mustafa Şimşek (Kocatepe İ.Ö.O.)Yenişehir'de Bocce- Bowling- Dart |
---|
Boks | Erhan Karakurt (24 Kasım İ.Ö.O.)Yenişehir'de Boks |
---|
Briç | Mustafa Koçyiğit (Pirireis İ.Ö.O.)Yenişehir'de Briç |
---|
Buz Pateni | Yasemin Karaman (50.Yıl Gökçeler İ.Ö.O.)Yenişehir'de Buz Pateni |
---|
Capoeira | Murat Yıldız (Namık Kemal İ.Ö.O.)Yenişehir'de Capoeira |
---|
Cimnastik | Cansın Külekçi (Ş.Pozcu Lisesi)Yenişehir'de Cimnastik |
---|
Çim Hokeyi | Ali Yıldız (Aydınlıkevler İ.Ö.O.)Yenişehir'de Çim Hokeyi |
---|
Dağcılık | Güner Tatar (Perşembe Vakfı İ.ÖO.)Yenişehir'de Dağcılık |
---|
Eskrim | Volkan Torun (Yahya Günsur Lisesi)Yenişehir'de Eskrim |
---|
Futbol | Hakan Canbolat (Hacı Sabancı And.Lisesi)Yenişehir'de Futbol |
---|
Geleneksel Sporlar | Turan Aslan (Ş. Pozcu Lisesi)Yenişehir'de Geleneksel Sporlar |
---|
Golf | Hasan Selağzı (Necdet Ülger İ.Ö.O.)Yenişehir'de Golf |
---|
Güreş | Yalçın Döven (Ş. Pozcu Lisesi)Yenişehir'de Güreş |
---|
Hentbol | Salih Arıkan (Dumlupınar Lisesi)Yenişehir'de Hentbol |
---|
Halk Oyunları | Cengiz Gültekin (Yenişehir Halk Eğitim )Yenişehir'de Halk Oyunları |
---|
İzcilik | Öznur Doğan-Züheyla Erpehlivan (Cumhuriyet İ.Ö.O Kocavilayet İ.Ö.O)Yenişehir'de izcilik |
---|
Judo ve Kuraş | Züheyla Erpehivan -(Kocavilayet İ.Ö.O) Yenişehir'de Judo ve Kuraş |
---|
Karete | İsmet Selağzı (Menteş İ.Ö.O) Yenişehir'de Karete |
---|
Kayak | Meryem Çeliktaş (Bahçelievler İ.Ö.O) Yenişehir'de Kayak |
---|
Kick Boks | Murat Yıldız (Namık Kemal İ.Ö.O) Yenişehir'de Kick Boks |
---|
Şablonlar ... Genel Koordinatör : Ali Yıldız ve Genel Koordinatör Yardımcısı: Yasemin Karaman |