2013-2014 ÖĞRETİM YILI 1.TEFTİŞ GRUBU (1.Sayfa)
- MUSTAFA ÇELİKEZEN 8 M.EROL YETER
- AHMET ÖZTÜRK 9 MUSTAFA YÜCE
- AHMET TEK 10 MUHAMMET NABİ SARI
- CEMİL KARAHAN 11 RACİ ÖZER
- CEVAT TÜYLÜOĞLU 12 SEYFULLAH ÇALIŞKAN
- DURSUN KELEŞ 13 VEDAT YILDIRIM
- MEHMET ACAR 14 YALÇIN ÇETİN
1.GRUP MERKEZ RESMİ İLKOKULLARI 1.GRUP MERKEZ RESMİ ORTAOKULLARI[]
- Nilüfer İlçe MEM 1 Başöğretmen OO
- Adile Naşit Anaokulu 2 Bursa Çimento Fabrikası OO
- Belediye 100. Yıl Anaokulu 3 Cavit Çağlar OO.
- Bursa Emek Anaokulu 4 Celal Bayar OO.
- Mürüvvet Baş Anaokulu 5 Emek OO.
- Nilüfer Mualla Türkün Ana Okulu 6 Fertur İmam Hatip O.O.
- Yiğitler Anaokulu 7 Fethiye Dörtçelik OO.
- Balabanbey Dörtçelik İO. 8 Hamzabey OO.
- Celal Bayar İO. 9 Hüseyin Karabacak OO
- Farabi İO. 10 İsmetiye Hasan Orhaneddin OO
- Güner Rubacıoğlu İO. 11 Mithatpaşa OO.
- Haşim İşcan İO. 12 Namık Kemal OO.
- Hürriyet Tic.San. İO. 13 Nazife Hüseyin Meriç OO.
- Hüseyin Karabacak İO 14 Nilüfer İsmail Kadriye Solakoğulları OO
- İsmetiye Hasan Orhaneddin İO 15 Ovaakça OO.
- 16 Mithatpaşa İO. 16 Ö. Hasan Güney OO.
- 17 Mümin Gençoğlu -1- İO. 17 Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Orta Okulu (2. Kademe)
- 18 Nazife Hüseyin Meriç İO. 18 Sönmez Orta Okulu
- 19 Nesrin Fuat Bursalı İO 19 Süleyman Cura OO.
- Nosab İO. 20 Ticaret Borsası İmam Hatip O.O.
- Ovaakça İO. 21 Üçevler Şehit Faik Gökçen OO.
- Ö. Hasan Güney İO.
- Remzi Zümrüt İO.
- Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim İO (1. Kademe )
- Sönmez İO.
- Süleyman Cura İO.
- Şahin Yılmaz İO.
- Şehit Kur. Bin. Ufuk Bülent Yavuz İO.
- Üçevler Şehit Faik Gökçen İO.
- 1.GRUP MERKEZ RESMİ LİSELER
- BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi 9 Meriç Anadolu Lisesi
- Bursa Hürriyet Anadolu Lisesi 10 Nilüfer İslam Uyar Tic.Mes.Lisesi
- Bursa İpekçilik Anadolu İ.H.L 11 Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Tic.Mes.Lisesi
- Bursa Ziraat Tek.Lis.ve Tarım Lisesi 12 Nuri Nihat Aslanoba Anadolu Lisesi
- Çınar Anadolu Lisesi 13 Osmangazi Saibe Durmaz Özel Eğitim Mes.Eğit.Mer.Okulu
- Emirsultan Anadolu Lisesi 14 Rüveyde Dörtçelik Ö. E. Mesleki Eğit. Mer.O.(3. Kademe)
- Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi 15 Tophane Tek.ve E.M.L.
- Hamitler Toki Tic.Meslek Lisesi 16 Zübeydehanım Kız Tek.ve E.M.L.
- Yıldırım Necip Fazıl Kısa Kürek And.İmam Hatip Lisesi
2012-2013 ÖĞRETİM YILI 1.TEFTİŞ GRUBU (2.Sayfa)[]
- 1.GRUP MERKEZ ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI
- Özel Afacan Yıldızlar Anaokulu 33 Özel Aktif Birey Dershanesi
- Özel Afacan Yıldızlar Yıldırım Anaokulu 34 Özel Boğaziçi Gelişim Grup Dershanesi
- Özel Baycan Anaokulu 35 Özel Bursa Ekol Dershanesi
- Özel Hüdavendigar Anaokulu 36 Özel Bursa Fem Dershanesi
- Özel İpekyolu Anaokulu 37 Özel Bursa Fem Dershanesi Nilüfer Şubesi
- Özel Minik Dünyalar Anaokulu 38 Özel Bursa Fem Dershanesi Yıldırım Şubesi
- Özel Renkli Balonlar Anaokulu 39 Özel Bursa Fem Dershanesi Artı Şubesi
- Özel Sevgi Başakları Anaokulu 40 Özel Bursa Fem Dershanesi Ertuğrul Gazi Şub.
- Özel Şefkat Faruk Anaokulu 41 Özel Bursa Fem Dershanesi Gül Fem Şubesi
- Özel Tunç Siper Anaokulu 42 Özel Final Dergisi Dershanesi Bursa Şubesi
- Özel Yiğitalp Anaokulu 43 Özel Final Dergisi Dershanesi Nilüfer Şubesi
- Özel İlkbahar İlk ve Ortaokulu 44 Özel İspat Grup Dershanesi
- Özel Tunç Siper İlk ve Ortaokulu 45 Özel Kavram Dershanesi
- Özel Beşevler MTSK 46 Özel Bursa Kavram Dershanesi
- Özel Bilgi Ete MTSK 47 Özel Nilüfer Nova Dershanesi
- Özel Burak MTSK 48 Özel Sonsistem Dershanesi
- Özel Bursa As MTSK 49 Özel Süper Maraton Dershanesi
- Özel Bursa As MTSK Osmangazi Şb. 50 Özel Tan Dershanesi Merkez
- Özel Bursa Güven MTSK 51 Özel Tuana Açı Dershanesi
- Özel Bursa Yeşil Işık MTSk 52 Özel Üçboyut Grup Dershanesi
21 Özel Bursa Yeşil Işık MTSK -Emek Şb. 53 Özel Zeka Vadisi Dershanesi
22 Özel Nazım MTSK. 54 Özel Başarım Özel Eğt.Rehb.Merkezi
23 Özel Öz Elit MTSK 55 Özel Bilinç Özel Eğitim ve Reh. Merkezi
24 Özel Özbay MTSK 56 Özel Canlar Özel Eğitim ve Reh. Merkezi
25 Özel Özbay MTSK Hürriyet Şubesi 57 Özel Evrimcan Özel Eğitim ve Reh. Merkezi
26 Özel Özbay İş Mak.Op.Yetiştirme Kursu 58 Özel Fezanur Özel Eğitim Rah.Merkezi
27 Özel Ralli MTSK 59 Özel Şirince Özel Eğitim Reh.Mrk.
28 Özel Uludağ MTSK 60 Özel Bilge Adam Bilgisayar Eğt.Merk. Kursu (Bursa Şb.-2)
29 Özel Uluyol MTSK 61 Özel Nilüfer Çınar Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi
30 Özel Yenibağlar MTSK 62 Özel Nildil Yabancı Dil Kursu
31 Özel Yeşil Görecik MTSK 63 Özel Pegem Akademi Kamu Personeli S.S Yabancı Dil Kursu
32 Özel Yeşil Görecik MTSK Yıldırım Şubesi 64 Özel Başarı Parkı Etüt Eğitim Merkezi 65 Özel Bilim Yuvası Etüt Eğitim Merkezi 66 Özel Gönül Meyveleri Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi 67 Özel Bursa Murat Açıköğretim Kursu Heykel Şubesi 68 Özel Bursa Karacan Akademi Açıköğretim Kursu 69 Özel Maraton Akademi Açıköğretim Kursu 70 Özel Nilüfer Uğur Bale Kursu 71 Özel Pegem Akademi Açıköğretim Kursu 72 Özel Rekor Sanat Merkezi Kursu 73 Özel Beyaz Lale Etüt Eğitim Merkezi 74 Özel Beyaz Lale Etüt Eğitim Merkezi Şubesi 75 Özel Başak Etüt Eğitim Merkezi 76 Özel Hekimler Bursa Tıpta Uzman Sınav Haz. Kursu ÖZEL LİSELER 1 Özel Tunçsiper Anadolu Lisesi 2 Özel Tunçsiper Fen Lisesi 3 Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İZNİK, MUDANYA, KELES
14/09/2011 tarih ve 28054 sayıl Resmi Gazetede yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki 652 sayılı Kanun Hükmündeki Kararnamenin 41. maddesinin 3. bendine göre İl Eğitim Denetmenleri ve Denetmen Yardımcılarının görev alanını; ildeki her derece ve türdeki örgün ve yaygın eğitim kurumları ile il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinin rehberlik, iş başında yetiştirme,denetim, değerlendirme, inceleme, araştırma ve soruşturma hizmetleri oluşturur.
…./08/2013
Ali DURSUN Eğitim Denetmenleri Başkanı
2013-2014 ÖĞRETİM YILI 2. TEFTİŞ GRUBU (1.Sayfa)[]
1 Kutbettin ŞİT 8 İsmail ÜNLÜER 2 Abdulhadi AKSOY 9 Kanuni GÜVEN 3 Erdal ÖZTÜRK 10 Mehmet Şefik KAYA 4 Fethi OKKAY 11 Mustafa YAZICI 5 Hasan Hilmi YAVUZ 12 Raşit AKDENİZ 6 İhsan YILDIZ 13 Üzeyir ÖZKAN 7 İskender BAL 14 Veli AYDEMİR 2. GRUP MERKEZ RESMİ İLKOKULLARI 2. GRUP MERKEZ RESMİ ORTAOKULLARI 1 Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 1 Atatürk OO. 2 Nilüfer Rehberlik Araştırma Merkezi 2 Bilge Malcıoğlu OO. 3 Dr. Ayten Bozkaya Anaokulu 3 BTSO.Baha Cemal Zağra Ö.Eğit.Uyg.Mer.(2. Kad.) 4 Gevher Hatun Anaokulu 4 Cumalıkızık OO. 5 Maltepe Anaokulu 5 Çalı İmam Hatip Ortaokulu 6 Mevlana Anaokulu 6 Demirci OO. 7 Yıldırım Anaokulu 7 Duyum İşitme Engelliler OO. 8 Bilge Malcıoğlu İO. 8 Emir Buhari OO. 9 BTSO.Baha Cemal Zağra Ö.Eğit.Uyg.Mer.(1. Kad.) 9 Eşref Ergin OO. 10 Cumalıkızık İO. 10 Hüsnü Züber OO 11 Davut Dörtçelik İO. 11 Kamil Sarıaydın OO. 12 Demirci İO. 12 Karapınar OO. 13 Dr. Necla Yazıcıoğlu İO. 13 Mehmet Akif Ersoy OO. 14 Duyum İşitme Engelliler İ.Ö. 14 Mithat Enç Özel Eğit. OO. (2. Kademe) 15 Eşref Ergin İO. 15 Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary OO 16 Fidyekızık İO. 16 Osmangazi OO. 17 Hüsnü Züber İO 17 Panayır OO. 18 İbn-i Sina İO. 18 Selçuk Hatun OO. 19 Kamil Sarıaydın İO. 19 Şehit Doğan Sevinç OO. 20 Karapınar İO. 20 Şehit Jan. Er Samet Akdeniz OO 21 Kazım Karabekir İO. 21 Vahide Aktuğ OO 22 Mehmet Akif Ersoy İ.O. 22 Yahya Kemal Beyatlı OO. 23 Mithat Enç Özel Eğitim İ.O. 23 Yavuz Selim İmam Hatip OO. 24 Muradiye İO. 24 Yavuz Selim OO. 25 Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İO 25 Yunuseli Şehit Jan Er Gürcan Ulucan OO 26 Nilüfer Hatun İO. 26 Zafer OO. 27 Osmangazi İO. 28 Öğretmen Mehmet Aras İO 29 Özlüce İO 30 Pilot Sanayi İO. 31 Şehit Jan. Er Samet Akdeniz İO 32 Şehit Murat Atsen İO 33 Şehit Piyade Onbaşı Orhan Tezcan İO. 34 Üstün Üründül İO. 35 Yavuz Selim İ.O. 36 Yunuseli Şehit Jan Er Gürcan Ulucan İO 37 Zafer İO.
2.GRUP MERKEZ RESMİ LİSELER[]
- A.H.Gökbayrak And.Öğrt.Lis. 11 Malcılar Anadolu Lisesi
- A.O.S.Tek.End.Mes.Lis. 12 Mithat Enç Özel Eğit. (Okulu 3. Kademe) Mes. Eğt. Mer.
- B.T.S.O.Celal Sönmez Spor Lis. 13 Nuri Erbak Anadolu Lisesi
- B.T.S.O.Hüseyin Sungur Anadolu Lisesi 14 Şehit Komando Er Samet Saraç And.Lis.
5 BTSO Baha Cemal Zağra Ö.E.İş Uy.Mer.O.(3. Kad.) 15 Yıldırım Beyazıt İ.M.K.B. Tek. E.M.L. 6 Bursa Ahmet Vefikpaşa And.Lis. 16 Yıldırım Ticaret Mes.Lis. 7 Bursa Anadolu Erkek Lisesi 17 Nilüfer Özlüce Anadolu İmam Hatip Lisesi 8 Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi 18 Nilüfer İMKB Fen Lisesi 9 Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi 10 M. Çoşkunöz T.E.M.L.