Fandom

Yeni Wiki

Yenişehir beden eğitimi öğretmenleri

67.038pages on
this wiki
Add New Page
Talk0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.


Hangi öğretmen hangi salonu kullanıyor onuda ekleyelim

Hangi öğrtmen hangi halk eğit kurs alıyor, veriyor, yeri, saati kursun adını ekleyelim.

Emaillerini ekleyelim.

Öğretmen için iç link ekleyelim. Kendine ait bilgi veçalışmaları oaraya girsinler.

Öğretmenin TC - ad soyadı- görev yeri -Kullandığı salon - HEM kursu - Branşları - Taksimattaki görevi- emailiEdit

Tc Kimlik NoAdı SoyadıGörev YeriKullanılan SalonVerdiği Halk Eğitim KurslarıBranş
59770496872 Beyhan Doğmacı 100 Yıl İlköğretim Okulu  

14.11.2009-20.06.2010

Yelken
15679233444 Soner Doğmacı 100 Yıl İlköğretim Okulu -14.11.2009-20.06.2010-
47662140088 Ayhan Mayruk 24 Kasım İlköğretim Okulu Dumlupınar--
34532191592 Cüneyt Demirci 24 Kasım İlköğretim Okulu Dumlupınar--
14957230168 Erhan Karakurt 24 Kasım İlköğretim Okulu Dumlupınar--
11227317598 Yasemin Karaman 50.Yıl Gökçeller İlköğretim Okulu Dumlupınar-Oçem-Badminton
15395216080 Serdal Gökdurna Akdeniz Bölge Komutanlığı İlköğretim Okulu -13.10.2009-11.06.2010-
12476054852 Bünyamin Çelik Akkent İlköğretim Okulu - -
28207788866 Yunus Emre Tunçelli Akkent İlköğretim Okulu --Rüzgar Sörfü
49171089896 Mine Yücel Aliye Pozcu İlköğretim Okulu Dumlupınar--
13420717724 Muzaffer Kürşat Ergüçlü Aliye Pozcu İlköğretim Okulu Dumlupınar--
68014117480 Nalan Özdoğan Aliye Pozcu İlköğretim Okulu Dumlupınar--
51403016730 Ahu Erdoğan Bahçelievler İlköğretim Okulu Namık Kemal--
17852370564 Meryem Çeliktaş Bahçelievler İlköğretim Okulu Namık Kemal -Kayak
16292186230 Nesrin Deke Bahçelievler İlköğretim Okulu Namık Kemal --
11812046384 Aytül Olguncan Barbaros İlköğretim Okulu Dumlupınar--
21713006202 Çiğdem Kuzucu Barbaros İlköğretim Okulu Dumlupınar--
14732359138 Hacer Taş Barbaros İlköğretim Okulu Dumlupınar--
14935341190 Mahmut Karoğlu Barbaros İlköğretim Okulu Dumlupınar--
22636946750 Zeynep Sabiha Engizek Barbaros İlköğretim Okulu ---
36958477830 Arzu Çavuşoğlu Batıkent İlköğretim Okulu ---
26428838360 Hasan Bihan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Dumlupınar16.10.2009-30.05.2010-
41704338808 Öznur Doğan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Dumlupınar12.12.2009-26.03.2010-
17825767452 Sona Karakoyun Cumhuriyet İlköğretim Okulu Dumlupınar13.10.2009-26.05.2010-
17807135798 Azmi Uğur Tarhan Çankaya İlköğretim Okulu  --
15386216372 Filiz Gökdurna Çankaya İlköğretim Okulu -14.10.2009-10.06.2010-
15761133928 Sinan Abanoz Çankaya İlköğretim Okulu -14.12.2009-12.06.2010-
22925617194 Selma Semis Çiftlik İlköğretim Okulu ---
27541798654 Mehmet Sucubaşı Dr.Kamil Tarhan İlköğretim Okulu And.Otelcilik--Voleybol
12662958346 Şamil Güner Dr.Kamil Tarhan İlköğretim Okulu And.Otelcilik--Basketbol&Futbol
51571012046 Ali Taşkın Dumlupınar Lisesi ---
39586567188 Nurten Saraçoğlu Dumlupınar Lisesi ---
29332872994 Salih Arıkan Dumlupınar Lisesi --Hentbol
52726364140 İbrahim Çelik Gökçebelen İlköğretim Okulu ---
24758021346 Gülseren Turhan Hacı Sabancı Anadolu Lisesi Dumlupınar--
29701740336 Hakan Canbolat Hacı Sabancı Anadolu Lisesi Dumlupınar-Futbol
49153092722 Burcu Özcan Çoban Hacı Zarife-Çelebi Aygar Anadolu Lisesi Namık Kemal--
17458568532 İbrahim Caner Onay Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Okulu Ve İş.Eğt.Mrk.  --
12485062930 Mete Öcal Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Okulu Ve İş.Eğt.Mrk. -16.11.2009-29.03.2010-
24305664774 Mustafa Şimşek Kocatepe İlköğretim Okulu OÇEM12.10.2009-01.06.2010-
43642491980 Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İlköğretim Okulu ---
66118191610 Pakize Yavuz Mahmut Arslan Anadolu Lisesi And. Otelcilik--
21374004258 Ece Sucubaşı Mehmet Adnan Özçelik İlköğretim Okulu And. Otelcilik--
55108013766 Çiğdem Çömlekçi Merkez Necati Bolkan İlköğretim Okulu  --
66148190690 M Bülent Yavuz Merkez Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi ---
65650146430 Mehmet Ali Kaya Mersin Anadolu Lisesi ---
36568636238 Ali Çolak Mersin Aydınlıkevler İlköğretim Okulu ---
21638007940 Ali Yıldız Mersin Aydınlıkevler İlköğretim Okulu --Badminton
31636792052 Çetin Bostankolu Mersin Aydınlıkevler İlköğretim Okulu ---
39031820882 Mustafa Söğüt Mersin Aydınlıkevler İlköğretim Okulu --Basketbol
30634708720 Ayşe Aydınoğlu Mersin Lisesi ---
29626742996 Derya Yıldıran Mersin Lisesi ---
55423399842 Cemal Yıldız Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Namık Kemal--
16157193014 Sinem Yılmaz Özdemir Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Namık Kemal--
20387435912 İsmet Selağzı Mersin Menteş İlköğretim Okulu Dumlupınar-Okçuluk
10613375006 Ali Rıza Şahin Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
46216987384 Atilla Güneş Mersin Şevket Pozcu Lisesi Namık Kemal-Hentbol-atik77@gmail.com
43582352068 Cansın Külekçi Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
33598609058 İbrahim Halil Çömlekçi Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
27043740120 Saadet Özkan Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar20.10.2009-08.06.2010-
36799503620 Sibel Yanardağ Bozan Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
41665742454 Turan Aslan Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
22363984322 Yalçın Döven Mersin Şevket Pozcu Lisesi Dumlupınar--
14906233424 Murat Yıldız Namık Kemal İlköğretim Okulu --Balık Adam
12889984784 Musa Eryılmaz Namık Kemal İlköğretim Okulu ---
29374874598 Süleyman Ayhan Bilişik Namık Kemal İlköğretim Okulu ----
20567429960 Hasan Selağzı Necdet Ülger İlköğretim Okulu --Tenis
14741358856 İhsan Taş Necdet Ülger İlköğretim Okulu --Atletizm
27154804674 Ali Yüksel Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi And.Otelcilik--
66559303894 Aybanu Uğur Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ---
34093593590 Güner Tatar Perşembe Vakfı İlköğretim Okulu --Bisiklet
30979696188 Muazzez Astam Yüksel Perşembe Vakfı İlköğretim Okulu ---
57793457344 Ahmet Çavuşoğlu Pirireis İlköğretim Okulu Namık Kemal--
16432505792 Ali Ceylan Pirireis İlköğretim Okulu Namık Kemal-Voleybol
49717071736 İrfan Çalışır Pirireis İlköğretim Okulu Namık Kemal--
12074063508 Mustafa Koçyiğit Pirireis İlköğretim Okulu Namık Kemal--
11119855528 Ümit Bitirgiç Türk Telekom İlköğretim Okulu Namık Kemal--
50746622912 Volkan Torun Yahya Günsür Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Namık Kemal-Eskrim
30596126754 İbrahim Özcan Yenişehir İlköğretim Okulu Dumlupınar-Yamaç Paraşütü

Beden Eğitimi Öğretmenleri arası görev taksimatıEdit

Branşı Adı Soyadı Okulu E- posta
Genel Koordinatör Ali Yıldız Aydınlıkevler İ.Ö.O. itaki2@hotmail.com
Genel Koordinatör Yrd. Yasemin Karaman 50 .Yıl Gökçeler İ.Ö.O.
Atletizm İhsan Taş Necdet Ülger İ.Ö.O.
Çiğdem Çömlekçi Necati Bolkan İ.Ö.O.
Muazzez Yüksel Perşembe Vakfı İ.Ö.O
Pakize Yavuz Mahmut Arslan Anadolu Lisesi
Badminton Yasemin Karaman 50 .Yıl Gökçeler İ.Ö.O.
Hacer Taş Barbaros İ.Ö.O.
Çiğdem Kuzucu Barbaros İ.Ö.O.
Zeynep Sabiha Engizek Barbaros İ.Ö.O.
Balık Adam Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
S. Ayhan Bilişik Namık Kemal İ.Ö.O.
Basketbol Mustafa Söğüt Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Mustafa Demir Palmiye Koleji
Hakan Çelik Gelişim Koleji
Bülent Yavuz Anadolu Otelcilik ve Turz. Meslek Lis.
Bedensel Engelliler Mustafa Söğüt (Bu alanda Master yapmıştır. ) Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Beyzbol Korfbol, Softbol,Korumalı Futbol ve Ragbi Mete Öcal Hüseyin Polat Eğitim ve Uygulama O
Melike Bulut Özel İçel Koleji
Aybanu Uğur Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi
Bilardo Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
Bünyamin Çelik Akkent İ.Ö.O.
Hakan Canpolat Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
Bisiklet Güner Tatar Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Muazzez Yüksel Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Çiğdem Çömlekçi Necati Bolkan İ.Ö.O.
Ayşe Aydınoğlu Dumlupınar Lisesi
Binicilik Ali Çolak Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Ali Taşkın Dumlupınar Lisesi
Derya Yıldıran Mersin Lisesi
Bocce- Bowling- Dart Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
İbrahim Çelik Gökçebelen İ.Ö.O.
Yusuf Cüceler Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Boks Erhan Karakurt 24 Kasım İ.Ö.O.
Cüneyt Demirci 24 Kasım İ.Ö.O.
Ümit Bitirgiç Türk Telekom İ.Ö.O.
Briç Mustafa Koçyiğit Pirireis İ.Ö.O.
Ali Ceylan Pirireis İ.Ö.O.
Buz Pateni Yasemin Karaman 50. Gökçeler İ.Ö.O.
Yunus Emre Tunçelli Akkent İ.Ö.O.
Sibel Yanardağ Bozan Ş.Pozcu Lisesi
Capoeira Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Cimnastik Cansın Külekçi Ş.Pozcu Lisesi
Volkan Torun Yahya Günsur TL.EML.
Saadet Özkan Ş.Pozcu Lisesi
Gülseren Turhan Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
Çim Hokeyi Ali Yıldız Aydınlıkevler İ.Ö.O. itaki2@hotmail.com
Ali Yüksel Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesi
Dağcılık Güner Tatar Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Cüneyt Demirci 24 Kasım İ.Ö.O.
Eskrim Volkan Torun Yahya Günsur Lisesi
Ayhan Mayruk 24 Kasım İ.Ö.O.
Sevgi Turan Özel Toros İ.Ö.O.
Futbol Hakan Canbolat Hacı Sabancı And.Lisesi
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Cemal Yıldız Adnan Özçelik Anadolu Lisesi
Geleneksel Sporlar Turan Arslan Ş.Pozcu Lisesi
Meryem Çeliktaş Bahçelievler İ.Ö.O.
Nesrin Deke Bahçelievler İ.Ö.O.
Ahu Erdoğan Bahçelievler İ.Ö.O.
Golf Hasan Selağzı Necdet Ülger İ.Ö.O
İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Mahmut Karaoğlu Barbaros İ.Ö.O.
Güreş Turan Arslan Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Hentbol Salih Arıkan Dumlupınar Lisesi
Filiz Gökdurna Çankaya İ.Ö.O.
Selma Semis Çiftlik İ.Ö.O.
Serdal Gökdurna Akdeniz Bölge Kom.İ.Ö.O.
Halk Oyunları Cengiz Gültekin Yenişehir halk eğitim gltkn-33@hotmail.com
Ali Taşkın Dumlupınar lisesi
İzcilik Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O.
Öznur Doğan Cumhuriyet İ.Ö.O.
Judo ve Kuraş Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O
Nurten Saraçoğlu Dumlupınar Lisesi
Karate İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Züleyha Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O
Kayak Meryem Çeliktaş Bahçelievler İ.Ö.O.
Ahu Erdoğan Bahçelievler İ.Ö.O.
Nesrin Deke Bahçelievler İ.Ö.O.
KickBoks Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Kürek Beyhan Doğmacı 100. Yıl İ.Ö.O.
Mustafa Koçyiğit Pirireis İ.Ö.O.
M. Kürşat Ergüçlü Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Masa Tenisi Turan Aslan Ş.Pozcu Lisesi
Mehmet Sucubaşı Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Nalan Özdoğan Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Motosiklet Çetin Bostankolu Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Ahmet Çavuşoğlu Pirireis İ.Ö.O.
Muay Thai Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Okçuluk İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Arzu Çavuşoğlu Batıkent İ.Ö.O.
Sinan Abanoz Çankaya İ.Ö.O
Oryantring Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Otomobil Sporları Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Ali Çolak Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Rüzgar Sörfü Yunus Emre Tunçelli Akkent İ.Ö.O
Ayhan Mayruk 24 Kasım İ.Ö.O.
Satranç Cemal Yıldız Adnan Özçelik Anadolu Lisesi
Şamil Güner Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Sutopu İ.Caner Onay Hüseyin Polat Eğitim ve Uygulama Ok.
Mine Yücel Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Taekwondo Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O.
Nurten Saraçoğlu Dumlupınar Lisesi
Tenis Hasan Selağzı Necdet Ülger İ.Ö.O
İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Cansın Külekçi Şevket Pozcu Lisesi
Mahmut Karaoğlu Barbaros İ.Ö.O.
Voleybol Ali Ceylan Pirireis İ.Ö.O.
Ahmet Çavuşoğlu Pirireis İ.Ö.O.
Arzu Çavuşoğlu Batıkent İ.Ö.O.
Mehmet Sucubaşı Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Vücut Geliştirme ve Fitness Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
Soner Doğmacı 100 Yıl İ.Ö.O.
Wushu Sona Karakoyun Cumhuriyet İ.Ö.O.
Hasan Bihan Cumhuriyet İ.Ö.O.
Yamaç Paraşütü İbrahim Özcan Yenişehir İ.Ö.O
Aytül Olguncan Barbaros İ.Ö.O.
Yelken Beyhan Doğmacı 100. Yıl İ.Ö.O.
Azmi Uğur Tarhan Çankaya İ.Ö.O.


Yapılan toplantılarEdit

Alınan kararlarEdit

SWOT analiziEdit

Vizyon Edit

(BEÖ 'nin Branşında , Sorumluluk taksimatında, Okulunda, Yenişehir'de , Mersin'de Türkiye'de, Dünya çapında Vizyonu ne olmalıdır? veya nedir?)Edit

MisyonEdit

PrensiplerEdit

MetodEdit

İç linklerEdit

Dış linklerEdit

Şablon:Yenişehir'de salonlar

Also on Fandom

Random Wiki